CopyRight RaceBase 23 May 2019

Top 100 Horses This Season - as at 23 May 2019

HOME


Updated every Tuesday throughout the season

As rated by the RaceBase horse racing software from NZ form evenly throughout the entire season with emphasis on Class, Stake Money and Consistency. The ratings are totally separate from RaceBase race predictions and they do not necessarily reflect the likely outcome of upcoming races.
Previous weeks position in brackets
(Only first 15 characters of horse, sire and dam names are displayed)

1 (1) Melody Belle Season Formline : 11130111
4M Commands-Meleka Belle J Richards, Matamata
18 Aug 18 Te Rapa WFA 1200 1st Group 2 Foxbridge Plate
1 Sep 18 Hastings WFA 1400 1st Group 1 Tarzino Trophy
22 Sep 18 Hastings WFA 1600 1st Group 1 Windsor Park Plate
1 Jan 19 Ellerslie Open 1200 3rd Group 1 Sistema Railway
19 Jan 19 Trentham Open 1200 16th Group 1 Telegraph Handicap
9 Feb 19 Te Rapa WFA 1400 1st Group 1 Bcd Group Sprint
23 Feb 19 Otaki WFA 1600 1st Group 1 Haunui Farm Classic
9 Mar 19 Ellerslie WFA 2000 1st Group 1 New Zealand Stakes

2 (2) Madison County Season Formline : 213113
3G Pins-Red Delicious Baker/Forsman, Cambridge
15 Sep 18 Ruakaka 3yo 1200 2nd Group 3 Northland Breeders Stks
6 Oct 18 Hastings 3yo 1400 1st Group 2 Hawkes Bay Guineas
22 Oct 18 Te Rapa 3yo 1400 3rd Group 2 Sarten Memorial Stakes
10 Nov 18 Riccarton 3yo 1600 1st Group 1 New Zealand 2000 Guineas
12 Jan 19 Trentham 3yo 1600 1st Group 1 Levin Classic
26 Jan 19 Ellerslie 3yo 1600 3rd Listed Karaka Million 3yo Classic

3 (3) Glory Days Season Formline : 15611110211
6M Red Giant-Bilancia B Thurlow, Waverly
18 Aug 18 Waverley R 72 1400 1st    
1 Sep 18 Hastings Open 1600 5th    
22 Sep 18 Hastings R 82 1400 6th    
13 Oct 18 Hawera R 72 1600 1st    
2 Nov 18 New Plymouth R 72 1800 1st    
18 Nov 18 Waverley Open 2200 1st    
1 Dec 18 Wanganui Open 2040 1st Listed Wanganui Cup
22 Dec 18 Awapuni Open 2200 13th Group 3 Manawatu Cup
6 Feb 19 Tauherinikau WFAf&m 1600 2nd Listed Wairarapa Breeders Stks
16 Feb 19 Ellerslie Open 2400 1st Group 2 Avondale Cup
9 Mar 19 Ellerslie Open 3200 1st Group 1 Auckland Cup

4 (4) Yourdeel Season Formline : 124111
2G Dundeel-Miss Zapper J Richards, Matamata
15 Dec 18 Te Rapa 2yo 1200 1st    
13 Jan 19 Ellerslie 2yo 1200 2nd    
26 Jan 19 Ellerslie 2yo 1200 4th Listed Karaka Million 2yo
23 Feb 19 Matamata 2yo 1200 1st Group 3 Waikato Stud Slipper
9 Mar 19 Ellerslie 2yo 1200 1st Group 1 Sistema Stakes
30 Mar 19 Awapuni 2yo 1400 1st Group 1 Manawatu Sires Produce Stks

5 (5) Danzdanzdance Season Formline : 131152
4M Mastercraftsman-Night Danza Gibbs/Bradley, Ruakaka
1 Sep 18 Ruakaka R 82 1400 1st    
6 Oct 18 Hastings WFA 2040 3rd Group 1 Livamol Classic
8 Dec 18 Trentham WFA 1600 1st Group 1 Captain Cook Stakes
26 Dec 18 Ellerslie WFA 2000 1st Group 1 Zabeel Classic
9 Feb 19 Te Rapa WFA 2000 5th Group 1 Herbie Dyke Stakes
9 Mar 19 Ellerslie WFA 2000 2nd Group 1 New Zealand Stakes

6 (6) Mongolian Marsh Season Formline : 12121327
4G High Chaparral-Ardeche Baker/Forsman, Cambridge
22 Sep 18 Hastings R 82 1400 1st    
6 Oct 18 Hastings R 85X 1600 2nd    
6 Nov 18 Ellerslie Open 1600 1st    
24 Nov 18 Pukekohe Open 2100 2nd Group 3 Counties Cup
15 Dec 18 Te Rapa Open 2400 1st Group 3 Waikato Cup
1 Jan 19 Ellerslie Open 2400 3rd Group 3 City Of Auckland Cup
26 Jan 19 Ellerslie Open 2200 2nd    
16 Feb 19 Ellerslie Open 2400 7th Group 2 Avondale Cup

7 (7) Te Akau Shark Season Formline : 111
4G Rip Van Winkle-Bak Da Chief J Richards, Matamata
1 Sep 18 Hastings R 82 1200 1st    
6 Oct 18 Hastings Open 1400 1st Group 3 Spring Sprint
14 Nov 18 Riccarton Open 1600 1st Group 2 Couplands Bakeries Mile

8 (8) Princess Kereru Season Formline : 125127121
5M Pins-Fleur Damour Kelso/Donoghue, Matamata
20 Oct 18 Rotorua R 72 1215 1st    
6 Nov 18 Ellerslie R 82 1200 2nd    
24 Nov 18 Pukekohe Open 1100 5th Listed Counties Bowl
8 Dec 18 Ellerslie Open 1200 1st    
1 Jan 19 Ellerslie Open 1200 2nd Group 1 Sistema Railway
26 Jan 19 Ellerslie Open 1200 7th Group 3 Concorde Handicap
2 Mar 19 Ellerslie Open 1200 1st Group 3 Waikato Stud Plate
16 Mar 19 Trentham Open 1200 2nd Listed Lightning Handicap
13 Apr 19 Hastings Open 1200 1st Listed Nzb Finance Sprint

9 (9) Surely Sacred Season Formline : 121515
3G Rock N Pop-Not Sure T Pike, Cambridge
25 Nov 18 Te Rapa 3yoM 1200 1st    
8 Dec 18 Ellerslie 3yo 1400 2nd Group 3 Bonecrusher Stakes
1 Jan 19 Ellerslie 3yo 1600 1st Group 2 Auckland Guineas
26 Jan 19 Ellerslie 3yo 1600 5th Listed Karaka Million 3yo Classic
16 Feb 19 Ellerslie 3yo 2100 1st Group 2 Avondale Guineas
2 Mar 19 Ellerslie 3yo 2400 5th Group 1 New Zealand Derby

10 (10) Supera Season Formline : 1131721
4M Savabeel-Sopra Tutto Kelso/Donoghue, Matamata
17 Oct 18 Te Aroha R 72 1400 1st    
7 Nov 18 Avondale R 72 1600 1st    
15 Dec 18 Te Rapa WFAf&m 1600 3rd Group 2 Cal Isuzu Stakes
12 Jan 19 Trentham Open 1600 1st Group 3 Anniversary Handicap
23 Feb 19 Otaki WFA 1600 7th Group 1 Haunui Farm Classic
6 Apr 19 Te Aroha WFAf&m 1600 2nd Group 1 New Zealand Breeders Stks
27 Apr 19 Te Rapa WFAf&m 2000 1st Group 2 Travis Stakes

11 (11) Probabeel Season Formline : 2111
2F Savabeel-Far Fetched J Richards, Matamata
10 Nov 18 Te Rapa 2yo 1000 2nd    
1 Dec 18 Ellerslie 2yoM 1100 1st    
13 Jan 19 Ellerslie 2yo 1200 1st    
26 Jan 19 Ellerslie 2yo 1200 1st Listed Karaka Million 2yo

12 (12) True Enough Season Formline : 2111123
5G Nom Du Jeu-Valdas Dream Baker/Forsman, Cambridge
13 Dec 18 Ellerslie R 72 1500 2nd    
22 Dec 18 Te Rapa R 72 1500 1st    
3 Jan 19 Te Aroha R 82 1600 1st    
18 Jan 19 Tauranga Open 1400 1st    
25 Jan 19 Pukekohe Open 1600 1st    
27 Feb 19 Hastings Open 1400 2nd    
23 Mar 19 Tauranga Open 1600 3rd Group 2 Japan Nz International

13 (13) Long Leaf Season Formline : 1
3C Fastnet Rock-Frustrating Hayes/Dabernig, Flemington
26 Jan 19 Ellerslie 3yo 1600 1st Listed Karaka Million 3yo Classic

14 (14) Igraine Season Formline : 121412942
5M Galileo-Iota R Priscott, Te Awamutu
4 Aug 18 Te Rapa R 72 1600 1st    
25 Aug 18 New Plymouth R 85X 1600 2nd   Interprovincial Challenge
15 Sep 18 Awapuni R 82 2100 1st    
20 Oct 18 Rotorua Open 1950 4th Listed Jakalberry Classic
24 Nov 18 Pukekohe Open 2100 1st Group 3 Counties Cup
15 Dec 18 Te Rapa Open 2400 2nd Group 3 Waikato Cup
27 Feb 19 Hastings Open 1400 9th    
16 Mar 19 Trentham OpnF&M 1600 4th Group 3 Cuddle Stakes
13 Apr 19 Hastings Open 2200 2nd Listed Hawkes Bay Cup

15 (15) Savvy Coup Season Formline : 521
4M Savabeel-Eudora M & M Pitman, Riccarton
1 Sep 18 Hastings WFA 1400 5th Group 1 Tarzino Trophy
22 Sep 18 Hastings WFA 1600 2nd Group 1 Windsor Park Plate
6 Oct 18 Hastings WFA 2040 1st Group 1 Livamol Classic

16 (16) Five To Midnigh Season Formline : 7181835132
6G Domesday-Fastnet Lady L Latta, Awapuni
1 Sep 18 Hastings Open 1600 7th    
22 Sep 18 Hastings Open 2000 1st    
6 Oct 18 Hastings WFA 2040 8th Group 1 Livamol Classic
3 Nov 18 Awapuni Open 2100 1st Listed Feilding Gold Cup
24 Nov 18 Pukekohe Open 2100 8th Group 3 Counties Cup
15 Dec 18 Te Rapa Open 2400 3rd Group 3 Waikato Cup
1 Jan 19 Ellerslie Open 2400 5th Group 3 City Of Auckland Cup
26 Jan 19 Ellerslie Open 2200 1st    
16 Feb 19 Ellerslie Open 2400 3rd Group 2 Avondale Cup
9 Mar 19 Ellerslie Open 3200 2nd Group 1 Auckland Cup

17 (17) Volpe Veloce Season Formline : 42414814
5M Foxwedge-Bardego Richardson/Parker, Matamata
20 Oct 18 Rotorua WFA 1215 4th Group 3 Sweynesse Stakes
24 Nov 18 Pukekohe WFAf&m 1400 2nd Group 2 Auckland Breeders Stks
1 Jan 19 Ellerslie Open 1200 4th Group 1 Sistema Railway
26 Jan 19 Ellerslie OpnF&M 1400 1st Group 2 Westbury Classic
9 Feb 19 Te Rapa WFA 1400 4th Group 1 Bcd Group Sprint
23 Feb 19 Otaki WFA 1600 8th Group 1 Haunui Farm Classic
23 Mar 19 Tauranga Open 1600 1st Group 2 Japan Nz International
6 Apr 19 Te Aroha WFAf&m 1600 4th Group 1 New Zealand Breeders Stks

18 (18) Vigor Winner Season Formline : 1121
3G Declaration Of-Savont L Brennan, Cambridge
1 Jan 19 Hastings 3yoM 1200 1st    
2 Feb 19 New Plymouth MdnSpc 1400 1st    
16 Mar 19 Trentham 3yo 1400 2nd Group 2 Wellington Guineas
27 Apr 19 Te Rapa 3yo 1200 1st Group 3 Cambridge Breeders Stks

19 (19) Disturbance Season Formline : 11135
5G Thewayyouare-Zafonique Kennedy/Furlong, Riccarton
9 Feb 19 Riccarton Open 1000 1st    
2 Mar 19 Wingatui Open 1200 1st    
23 Mar 19 Riccarton Open 1200 1st    
13 Apr 19 Riccarton Open 1200 3rd    
4 May 19 Riccarton Open 1400 5th Listed Great Easter Stakes

20 (20) On The Rocks Season Formline : 319170
4H Alamosa-Cold Shoulder Moroney/Gerard, Matamata
8 Dec 18 Ellerslie R 85X 1500 3rd    
1 Jan 19 Ellerslie Open 1600 1st Group 2 Rich Hill Mile
19 Jan 19 Trentham Open 1600 9th Group 1 Thorndon Mile
9 Feb 19 Te Rapa WFA 2000 1st Group 1 Herbie Dyke Stakes
9 Mar 19 Ellerslie WFA 2000 7th Group 1 New Zealand Stakes
20 Apr 19 Ellerslie Open 1600 17th Group 2 Easter Handicap

Pos L Wk Horse Score Breeding Trainer
1 1 MELODY BELLE 1000 COMMANDS
MELEKA BELLE
J RICHARDS
MATAMATA
2 2 MADISON COUNTY 789 PINS
RED DELICIOUS
BAKER/FORSMAN
CAMBRIDGE
3 3 GLORY DAYS 749 RED GIANT
BILANCIA
B THURLOW
WAVERLY
4 4 YOURDEEL 688 DUNDEEL
MISS ZAPPER
J RICHARDS
MATAMATA
5 5 DANZDANZDANCE 678 MASTERCRAFTSMAN
NIGHT DANZA
GIBBS/BRADLEY
RUAKAKA
6 6 MONGOLIAN MARSH 637 HIGH CHAPARRAL
ARDECHE
BAKER/FORSMAN
CAMBRIDGE
7 7 TE AKAU SHARK 636 RIP VAN WINKLE
BAK DA CHIEF
J RICHARDS
MATAMATA
8 8 PRINCESS KERERU 631 PINS
FLEUR DAMOUR
KELSO/DONOGHUE
MATAMATA
9 9 SURELY SACRED 604 ROCK N POP
NOT SURE
T PIKE
CAMBRIDGE
10 10 SUPERA 584 SAVABEEL
SOPRA TUTTO
KELSO/DONOGHUE
MATAMATA
11 11 PROBABEEL 584 SAVABEEL
FAR FETCHED
J RICHARDS
MATAMATA
12 12 TRUE ENOUGH 571 NOM DU JEU
VALDAS DREAM
BAKER/FORSMAN
CAMBRIDGE
13 13 LONG LEAF 567 FASTNET ROCK
FRUSTRATING
HAYES/DABERNIG
FLEMINGTON
14 14 IGRAINE 566 GALILEO
IOTA
R PRISCOTT
TE AWAMUTU
15 15 SAVVY COUP 556 SAVABEEL
EUDORA
M & M PITMAN
RICCARTON
16 16 FIVE TO MIDNIGH 554 DOMESDAY
FASTNET LADY
L LATTA
AWAPUNI
17 17 VOLPE VELOCE 549 FOXWEDGE
BARDEGO
RICHARDSON/PARKER
MATAMATA
18 18 VIGOR WINNER 545 DECLARATION OF
SAVONT
L BRENNAN
CAMBRIDGE
19 19 DISTURBANCE 545 THEWAYYOUARE
ZAFONIQUE
KENNEDY/FURLONG
RICCARTON
20 20 ON THE ROCKS 545 ALAMOSA
COLD SHOULDER
MORONEY/GERARD
MATAMATA
21 21 ROCK ON WOOD 544 REDWOOD
ROCK ON RYE
L ELLIOT
LEVIN
22 22 BEYOND THE FORT 542 NIAGARA
STELLA ROSSA
W THURLOW
WAVERLEY
23 23 KIWI IDA 539 SQUAMOSA
EMPRESS IDA
J & K PARSONS
BALCAIRN
24 24 THE MITIGATOR 539 MASTER OF DESIG
CHARMING RUBY
P MCKAY
MATAMATA
25 68 SHAMAL 535 ZABEEL
MISTRALE
K DUNCAN
HUNTERVILLE
26 25 EMILY MARGARET 531 PINS
SEVEN SCHILLING
K & P HUGHES
RICCARTON
27 26 HE KIN FLY 520 DARCI BRAHMA
SHI KIN FLY
N RIDLEY
RICCARTON
28 27 YORKSHIRE DALES 518 VALE OF YORK
ROCK EXHIBITION
J BELL
CAMBRIDGE
29 28 SENSEI 512 DREAM AHEAD
SCHIAPARELLI
M & M PITMAN
RICCARTON
30 29 SLEEPING BEAUTY 509 RIP VAN WINKLE
KAILEY PRINCESS
O'SULLIVAN/SCOTT
MATAMATA
31 30 RHINESTONE COWB 505 TEOFILO
SUNSTYLE
BAKER/FORSMAN
CAMBRIDGE
32 31 DARK PRINCESS 502 CAPE BLANCO
GAME DUCHESS
J LYNDS
AWAPUNI
33 32 QUEEN OF DIAMON 495 SAVABEEL
LOVE DIAMONDS
BAKER/FORSMAN
CAMBRIDGE
34 33 MARZEMINO 493 PER INCANTO
FLORIMONT
P & D WILLIAMS
BYERLEY
35 34 FISCAL FANTASY 490 SKILLED
VILLA IGEA
F RITCHIE
CAMBRIDGE
36 35 ENZOS LAD 487 TESTA ROSSA
SHEERAMA
M & M PITMAN
RICCARTON
37 36 MEDIA SENSATION 487 I AM INVINCIBLE
DIFFERENT TO
P & D WILLIAMS
BYERLEY
38 37 WEAPONRY 486 DECLARATION OF
CAT SHMEA
J RICHARDS
MATAMATA
39 38 ARDROSSAN 484 REDOUTES CHOICE
MISS ARGYLE
S MARSH
CAMBRIDGE
40 39 ART DECO 481 ROAD TO ROCK
SOMETHING SPECI
A SHARROCK
NEW PLYMOUTH
41 40 SANTA MONICA 481 PER INCANTO
MONARCH
S RALPH
TE AWAMUTU
42 41 RAINBOW DASH 479 SHOWCASING
SARSOURTI
J MAHONEY
BYERLEY
43 42 ARETHA 479 CHARM SPIRIT
TSIKORY
BAKER/FORSMAN
CAMBRIDGE
44 43 PRINCE JABEEL 478 SAVABEEL
JADANE
LANCE NOBLE
KARAKA
45 44 PRINCE OZ 478 OREILLY
ROYAL PRINCESS
N RIDLEY
RICCARTON
46 45 PESO 478 COLOMBIA
ALL MAGIC
P NELSON
HASTINGS
47 46 RONDINELLA 477 OCEAN PARK
VALPOLICELLA
JAMES/WELLWOOD
CAMBRIDGE
48 47 OREPUKI LAD 476 RAISE THE FLAG
THE STAR GAZER
G & M EADE
RIVERTON
49 48 SHADOWS CAST 476 PER INCANTO
AGES PAST
M OULAGHAN
AWAPUNI
50 49 GIFT OF POWER 476 POWER
CAPITAL DIAMOND
TEAM ROGERSON
HAMILTON
51 50 BACK IN A FLASH 476 EKRAAR
DAHLING
K & G OPIE
TE AROHA
52 51 WYNDSPELLE 476 IFFRAAJ
WESTERN STAR
BENNER/WYNYARD
OTAKI
53 52 AOTEA LAD 475 SAVABEEL
CORSAGE
J RICHARDS
MATAMATA
54 53 MELT 473 IFFRAAJ
TICKLISH
N TILEY
PUKEKOHE
55 54 SPIRITS AUBEER 470 SPIRIT OF BOOM
FRIENDLY GLOW
N TILEY
PUKEKOHE
56 55 DAWN PATROL 469 DAWN APPROACH
DAZZLING
F RITCHIE
CAMBRIDGE
57 56 ENDLESS DRAMA 468 LOPE DE VEGA
DESERT DRAMA
T PIKE
CAMBRIDGE
58 57 OCEAN EMPEROR 468 ZABEEL
TOOTSIE
G HENNESSY
MATAMATA
59 58 PLATINUM COMMAN 468 RED GIANT
WEDNESDAY ROCKS
L LATTA
AWAPUNI
60 59 CONCERT HALL 466 SAVABEEL
CLASSIC LEGACY
JAMES/WELLWOOD
CAMBRIDGE
61 60 SANDRINE 466 SAVABEEL
KLARISSA
TEAM ROGERSON
HAMILTON
62 61 PINMEDOWN 464 PINS
ALLEYWAY
MORONEY/GERARD
MATAMATA
63 62 EVER LOYAL 463 SEBRING
MISS LUCILLE
T PIKE
CAMBRIDGE
64 63 RESIDENTIAL 463 PINS
METROPOLITAN
J & K PARSONS
BALCAIRN
65 64 GALLANT BOY 463 GALLANT GURU
MEGA BABE
B & S ANDERTON
WINGATUI
66 65 JULIUS 463 SWISS ACE
OH SO ROYAL
J BELL
CAMBRIDGE
67 66 SHEEZALLMINE 462 SUPER EASY
BAST
D MILLER
MATAMATA
68 67 BOOTS N ALL 462 PERFECTLY READY
STEEL STILETTOS
L ROBINSON
RICCARTON
69 69 BIZZWINKLE 461 RIP VAN WINKLE
BIZZ
G OLD
MATAMATA
70 70 SIGNIFY 461 PERFECTLY READY
PICA PICA
A COWAN
ASHBURTON
71 71 INDECISION 460 PER INCANTO
YEAH NAH
T PIKE
CAMBRIDGE
72 72 BLONDLIGN 459 ALIGN
HANDSOME BLONDI
C BAMBRY
FOXTON
73 73 CROWN PROSECUTO 458 MEDAGLIA DORO
RIPTIDE
S MARSH
CAMBRIDGE
74 74 XPRESSION 457 SHOWCASING
XPRESS
LOWRY/CULLEN
HASTINGS
75 75 REMINGTON 455 DARCI BRAHMA
KUDAMM
J RICHARDS
MATAMATA
76 76 ABOLI 454 DARCI BRAHMA
ORUBY
T KENNEDY
WINGATUI
77 77 ALL ABOUT MAGIC 454 SHOWCASING
ROSECROFT
M & M PITMAN
RICCARTON
78 78 MAKTOUM 454 MAKFI
SMITTEN KITTEN
S MCKEE
ARDMORE
79 79 SENTIMENTAL MIS 454 RELIABLE MAN
NOSTALGIC
L LATTA
AWAPUNI
80 80 BOSTONIAN 454 JIMMY CHOUX
KEEPA CHEVAL
T PIKE
CAMBRIDGE
81 81 IMELDAS GIRL 453 UNCLE MO
ASTOUNDED
L DIDHAM
RICCARTON
82 82 HES GOLD 452 MY HALO
GOLDEN OPAL
CHAMPION/MURPHY
RICCARTON
83 83 SAMPSON 452 DUBAI DESTINATI
MAGIC STAR
H MATHEWS
OTAKI
84 84 LE CASTILE 451 DALGHAR
AWATEA
M BLACKIE
TAURANGA
85 85 NICOLETTA 450 SAVABEEL
CELTIC CROWN
BAKER/FORSMAN
CAMBRIDGE
86 86 SANTA CATARINA 449 SAVABEEL
DISCREET EVENIN
S MARSH
CAMBRIDGE
87 87 MORWEKA 448 SHOWCASING
SPERA
T RAE
RICCARTON
88 88 AIR MAX 448 NADEEM
STEEL STILETTOS
L ROBINSON
RICCARTON
89 89 WHISKEY NEAT 446 DENMAN
OUIJA
T PIKE
CAMBRIDGE
90 90 JOHNNY JONES 446 PINS
RAINING
J & K PARSONS
BALCAIRN
91 91 WHO DARES WINS 445 IFFRAAJ
WEE TIPPLE
T & L PRENDERGAST
WEST MELTON
92 92 ENGLISH GAMBLER 441 CASINO PRINCE
CHRISTMAS DAY
L BRENNAN
CAMBRIDGE
93 93 GORBACHEV 439 GORKY PARK
GIMMEAWINK
B NEWMAN
BULLS
94 94 ROGER THAT 437 SHINKO KING
HEATHER LYN
A FULLER
TAURANGA
95 96 DONNA ANNE BILL 433 TAVISTOCK
SHINKO BAY
B POMARE
ROTORUA
96 97 SWING NOTE 432 ENCOSTA DE LAGO
ANDALLTHATJAZZ
J RICHARDS
MATAMATA
97 98 JACKFROST 432 GALLANT GURU
VITAL NOTE
B & S ANDERTON
WINGATUI
98 99 OUR FLYING ACE 432 DARCI BRAHMA
ATERBALLETTO
J RICHARDS
MATAMATA
99 100 ANYTHINGCOULDHA 431 IFFRAAJ
DIMONDSONTHEINS
S J WOODSFORD
RANGIORA
100 101 MISS FEDERER 430 SWISS ACE
HALOBELLE
A CARSTON
RICCARTON


Back to RaceBase page